سامانه مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر سیستم جغرافیایی GCRM

سامانه مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر سیستم جغرافیایی GCRM

سامانه مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر سیستم جغرافیایی GCRM:

۱- تحت وب بودن سامانه :این سامانه به صورت ۲۴ ساعته بر روی سرور های اینترنتی در حال کار خواهد بود و مدیریت در هر لحظه در شبانه روز و در هر نقطه در دنیا که باشد امکان دسترسی به سامانه بدون نصب هیچ نرم افزاری را دارد.

۲- cross browser بودن: این سامانه طوری طراحی گردیده است که با تمامی سیستم عامل ها اعم از ویندوز ، آندروید ، لینوکس ، مک و ... به خوبی کار میکند و با تمامی مرور گر های استاندارد(فایر فاکس ، گو گل کروم ، اینترنت اکسپلورر و ....) امکان کار با سیستم وجود دارد.

۳- امنیت بسیار بالا: بعلت استفاده از سیستم عامل امن لینوکس به عنوان سرور، این سامانه از امنیت بالایی برخوردار می باشد ضمن اینکه متخصصین و طراحان سامانه دیگر موارد امنیتی سیستم را نیز در نظر گرفته اند.

۴- موبایل و تبلت:امکان استفاده از این سامانه در دستگاه های موبایل و تبلتی که از مرورگر استاندارد مانند opera, fire fox, chrome,web kit بهره می‌برند می باشد.

۵- نقشه آنلاین:در این سامانه نقشه پایه با استفاده از بروز ترین سرور های نقشه جهانی بروز شده و در سامانه به صورت آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

۶-دارا بودن بسته انبار داری یکپارچه:در این سامانه علی‌رغم GIS Ready بودن امکان استفاده از داده‌های بانک اطلاعاتی و اتصال آن به داده‌های مکانی از جمله اطلاعات انبار داری می باشد.به طور مثال امکان ثبت بار هر یک از وسایل به صورت اتوماتیک در سیستم انبار داری و انجام دیگر پروسه های انبار داری برای آن می باشد.

۷- ارسال پیام بین کاربران سیستم به صورت آنلاین:در این سامانه در راستای بهینه سازی ارتباط میان پرسنل و مدیر و همچنین ارتباط پرسنل با یکدیگر سیستم ارسال و دریافت پیام به صورت آنلاین موجود می باشد.

۸- امکان اتصال به GPS با استفاده از سامانه پیام کوتاه و یا GPRS:در این سیستم پشتیبانی از دستگاه‌های موقعیت مکانی (GPS) که دارای یکی از دو استاندارد پیام کوتاه و یا GPRS باشد را دارد.

۹- امکان اتصال به سیستم های نرم افزاری استاندارد با استفاده از وب سرویس:این سامانه در راستای نیل به یکپارچه سازی و دولت الکترونیک امکان اتصال با استفاده از وب سرویس به دیگر سامانه های استاندارد را دارا می باشد.