مقاله ها

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت با بکارگیری سیستم مدیریت محتوای Joomla
 

تبلیغات خود را به ما بسپارید

مزایای سایت و ایجاد و طراحی سایت برای صاحبان آن چه مدیران شرکت ها باشند ، چه صاحبان کسب و کارهای کوچک و چه اشخاص می تواند یکی از موارد زیر باشد:

تاثیر طراحی سایت در اطلاع رسانی:
داشتن یک سایت مثل داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد.برای توزیع یک کاتالوگ محدودیت جغرافیایی خواهد داشت اما برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی سایت و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.
تاثیر طراحی سایت در بازاریابی:
در صورتی که بهینه سازی سایت (سئو) شما صحیح باشد و تکیه بر کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما صحیح انجام شود ، موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این سایت ها کاربر را به سمت وب سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است.
ایجاد امکانات جدید تبلیغاتی:
با داشتن یک سایت صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راهکارهای تجارت الکترونیک برای آنها بوجود می آید از مهمترین این قابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.
در دسترس بودن:
سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در ۲۴ ساعت روز و هفت روز هفته فعال است.
فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی:
امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که سایتی ندارد.
درآمد زایی:
میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.
به هر حال همانطور که در سالهای قبل داشتن یک خط فکس برای شرکتها الزامی بود ، امروز ارتباط با مشتریان و بازاریابی از طریق سایت به یک ابزار مورد نیاز تبدیل شده است.