مقاله ها

طراحی و تولید نرم افزارهای آندروید

 با پیشرفت تلفن های همراه و تبلت ها و حرکت به سوی هوشمند سازی سیستم عامل اندروید بیشترین جایگاه را به خود اختصاص داده است ، نرم افزارهای اندروید دارای سرعت و دقت زیادی می باشند ، همچنین امروزه تلفن های همراه هوشمند مبتنی بر اندروید به دلیل قیمت نسبتاً مناسب نسبت به سایر دستگاه های هوشمند و همچنین محیط ساده از جایگاه ویژه ای برای کاربران برخوردار است. اندروید در حال حاضر پلتفرم قالب گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان است. ما با ارائه‌ی اپلیکیشن‌های بومی اندروید به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا با استفاده از اپلیکیشن‌های سریع، قدرتمند و با امنیت بالای ما به این بازار در حال رشد نفوذ کنند.

سیستم نرم افزاری BMS:

سیستم نرم افزاری BMS سیستم مدیریت ساختمان می باشد. به این منظور، نرم افزار بر روی سیستم های اندورید نصب و راه اندازی می شود و امکانات منزل مانند روشنایی، حرارت و... توسط این نرم افزار کنترل می گردد.

سیستم نرم افزاری سفارش کالا:

این سیستم جهت سفارش کالا از شعب طراحی شده است. همراه با نسخه ی آندروید نصب شده بر روی سیستم ها اندروید سیستم مرکزی یا سرور مجهز یه GIS می باشد و می توان به کمک این امکان مدیریت و نظارت بیشتری بر کار شعب داشت.

سیستم چشم شهر:

سیستم چشم شهر جهت ارتقاء نظارت شهری طراحی شده است. به این منظور، این سیستم بر روی سیستم اندورید دار نصب می شود و در صورت مشاهده نقص یا مورد در سطح شهر، مورد توسط شهروندان و به کمک سامانه به مرکز اطلاع داده می شود و در مرکز تصمیمات مقتضی گرفته می شود.