درباره ما

درباره ما

شرکت گستره ارتباطات شرق از سال 81 با هدف طراحی و تولید نرم افزار شکل گرفت . این مجموعه از ابتدا با نام رسمی شرکت گستره ارتباطات شرق (مسئولیت محدود) به کار خود ادامه داد . این روند ادامه داشت تا آنکه با توسعه کمی و کیفی توانست به یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات تبدیل شود . هم اکنون نیز شرکت با عنوان رسمی شرکت گستره ارتباطات شرق (سهامی خاص ) و با داشتن بیش از 100 مشتری در سرتا سر کشور مشغول به کار می باشد .

این شرکت به طور خاص در زمینه IT فعال می باشد که بر طبق اساسنامه شرکت حول محورهای زیر عمل خواهد نمود :فن آوری اطلاعات- نرم افزار- سخت افزار- اتوماسیون اداری - سیستم های الکترونیکی و کنترل صنعتی در طی سالهای تاسیس شرکت، طراحی و تولید نرم افزارهای اداری، صنعتی و پزشکی و سیستم های اختصاصی نرم افزاری و سخت افزاری، اصلی ترین حوزه های کاری این شرکت بوده است.

هدف شرکت از همان ابتدا طراحی و ارائه بسته های نرم افزاری جهت امور خاص با کمک کارشناسان مجرب بود که اینک نیز با گذشت سالیان متمادی و کسب تجربه در بخشهای گوناگون تخصصی، سیاستهای زیر را دنبال می کند :

1-توسعه کمی و کیفی محصولات ارائه شده

2-ارائه خدمات پشتیبانی مناسب در اسرع وقت

3-مشاوره و ارائه راهکار جهت بهبود دائمی سیستم مشتریان

4-جذب و تربیت نیروهای متخصص در حوزه تخصصی شرکت و افزایش کارآیی

5-توسعه بازار هدف شرکت در خارج از ایران

هدف نهایی شرکت رسیدن به نقطه ای ست که در آن بالاترین درصد رضایت مشتریان را کسب نماید، چرا که رسیدن به این هدف، خود باعث توسعه و افزایش درآمدهای شرکت خواهد شد.